БІБЛІОТЕКИ ПРОТИСТОЯТЬ ІНФОРМАЦІЙНІЙ БІДНОСТІ

В умовах економічного розшарування, розвитку електронних засобів інформації, коли Інтернет став важливим засобом отримання інформації, навчання, розвитку науки,  проведення вільного часу, з’являються інформаційно багаті та інформаційно бідні громадяни, поглиблюються інформаційна та електронна «прірви», поширеною є електронна неграмотність.

Відкриті для всіх, бібліотеки – чи не єдині установи в державі, які поставили за мету дати раду цій проблемі. Бібліотеки вирішують її з огляду на територіальну обумовленість, бо інформаційна та електронна «прірви» є не лише результатом майнової нерівності громадян, їхнього соціального статусу або освітнього рівня. Мова йде про забезпечення доступу до інформації, зокрема електронної, незалежно від місця проживання людини – у місті чи  сільській місцевості. Комп’ютери з Інтернетом , ліквідація електронної неграмотності завдяки допомозі бібліотекарів протидіють розвитку інформаційної та електронної бідності.

До Міжнародного Дня подолання бідності бібліотекар мф № 3 Людмила Волох провела для користувачів бібліотеки консультації «До інформації без перешкод». Відвідувачі мали змогу ознайомитися з онлайн ресурсами мережі Інтернет та поспілкуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *