Година цікавих повідомлень «Осінні барви з ароматом кави»

Година цікавих повідомлень «Осінні барви з ароматом кави»

Міжнаро́дний день ка́ви — свято поціновувачів кави у всьому світі.  Вперше відзначався 1 жовтня 2015 року за погодженням з Міжнародною організацією з кави. У цей день багато компаній пропонують чашку кави безкоштовно або зі знижкою. Деякі заклади поширюють купони та спеціальні пропозиції для користувачів через соціальні мережі. Деякі компанії продають вітальні листівки до Національного дня кави, а також пропонують безкоштовні електронні листівки.

А в читальному залі Первомайської міської бібліотечної системи це свято відсвяткували по-своєму. На засіданні клубу «Первомайські обрії» було затишно та тепло. До бібліотеки

Завітала в гості пані Осінь
Кави запашної скуштувати .

До оселі чемно Вечір просить,

Щоб удвох із ним пофліртувати.

Ніжно обіймала падолистом,

Золотом сорочку гаптувала,

Для смаку калинове намисто

У гарячу каву додавала.

Трохи хмелю й сивого туману

Для спокуси кидала під ноги,

Щоб не було поміж них обману,

Щоб одна прослалася дорога.

Від шипшини терпкості додала

Й дощику- для сили почуттів.

Теплоти для серця підливала,

Для душі- краплиночку віршів.

На засіданні звучали вірші і пісні про каву, різні романтичні історії.

Кава давно вже є символом вдалого дня і хорошого настрою. Вона в стильних паперових стаканчиках, чи у витонченому фарфорі, це домашній затишок чи ділові перемовини, а чи зустріч найкращих друзів.

Кава єднає покоління, країни і континенти, а іноді і круто змінює все життя. Вона народжує нові ідеї, а часом саме із ароматом свіжозвареного напою розпочинається романтична історія.

Кава-кращий перепочинок. Адже комусь чашка кави-це можливість побути наодинці.

Кавові історії  можна розповідати без кінця, адже цей напій напевно і справді магічний. Він здатний вирішувати найскладніші проблеми, піднімати настрій, надихати, дарувати затишок і тепло, будити кращі спогади і почуття, єднати людей і зупиняти час.

У кожного в серці є не одна тепла історія про чарівне горнятко кави.

Про каву кажуть: «Чорна, як ніч, солодка, як гріх, гаряча, як поцілунок, міцна, як дружба». Тому зустріч пройшла в дружній невимушеній обстановці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *