Урок доброти «Якби тварини вміли говорити»

(до Всесвітнього дня захисту тварин)

Щороку,4 жовтня, у світі відзначають День захисту тварин. З нагоди цієї події,3 жовтня, фахівці міської дитячої бібліотеки завітали до учнів 4-Б класу ЗОШ №11 на гостини,  щоб провести для них урок доброти «Якби тварини вміли говорити».

Основна мета заходу – виховувати в учнях любов до усього живого, повагу до вірності та відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.  Під час проведення уроку бібліотекар Тетяна Романчук розповіла присутнім про книги, які були представлені на книжковій викладці «Знай, люби, бережи!» Діти із зацікавленістю слухали розповідь працівника книгозбірні, а декотрі учні, які є читачами дитячої бібліотеки, залюбки ділилися враженнями про прочитані книги, представлені на викладці. А потім в ігровій формі діти дізнавалися багато цікавого про життя тварин, відгадували загадки, брали участь у природознавчій грі-вікторині «Острів допитливих», розповідали про своїх домашніх улюбленців та з радістю демонстрували присутнім їх фото.

Також, під час заходу розглядалися  з дітьми гострі проблеми, стосовно жорсткого поводження з тваринами. Були обговоренні питання уважного, доброзичливого та гуманного ставлення до них, поваги до їхнього життя. Крім того, ведуча бібліотечного заходу наголосила, що ставлення до братів наших менших-це своєрідний індикатор перевірки на людяність, а відзначення Всесвітнього дня тварин-це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї.

Розуміючи важливість і актуальність теми захисту тварин давайте не забувати про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і, роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *