Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Первомайська міська ЦБС відзначає Міжнародний день людей похилого віку та день ветерана.

До уваги користувічів представлено: на абонементі  виставку спогад «Книга вашої молодості», а в читальному залі книжковий кошик «Третій вік: задоволення від читання». Велику частку користувачів бібліотеки становлять люди похилого віку і бібліотекарі не залишають їх без уваги, запрошують на масові заходи, допомагають в отримані різноманітної інформації,  роздруковують для них документи, підбирають для них  цікаві книги.

Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робімо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *