Всеукраїнський флешмоб “Ми за мир”

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. Привернути увагу до проблеми миру на землі – ось основна мета цього свята.

Сьогодні, коли в  нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, міжнародний день миру є особливим святом.

З метою привернення уваги       жителів міста Первомайськ та за для збереження миру ,стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра  і поваги, що закладені в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир, 21 вересня 2019 року бібліотекарі міської центральної бібліотеки долучились до проведення Всеукраїнського   флешмобу «Ми за мир!», в якому прийняли участь вихованці та батьки школи естетичного розвитку дитини «Барвінок», адже спільна мета завжди згуртовує людей.

Під час флешмобу учні  виклали слово « Ми за мир», вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за незалежність нашої держави.

За допомогою патріотичного флешмобу діти ще раз підкреслили  своє прагнення до єдності та миру в Україні. Загалом захід пройшов цікаво, як учасники, так і глядачі отримали багато позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *