Первомайськ святкує День фізичної культури і спорту

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають день фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

З нагоди цього свята 14 вересня 2019 року в дитячо-юнацькій спортивній школі управління освіти міської ради ім.Тофана В.В. відбулось святкування Дня фізичної культури і спорту та відкриття четвертої міської міжгалузевої спартакіади серед працівників підприємств, установ та організацій фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

На урочистому відкриті були присутні міський голова Л.Г.Дромашко, директор дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти міської ради С.В.Паламарчук, начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.М. Романов, голова Первомайської міської організації ФСТ «Спартак» С.В. Поляков, член виконавчого комітету міської ради С.Д.Пітерман, голова Первомайської федерації футболу М.Д.Флакей та голови профспілкових організацій працівників освіти, культури, соціального захисту та газового господарства.

Відбулося нагородження спортсменів – переможців та призерів Всеукраїнських та міжнародних змагань та спартакіад, працівників дитячо-юнацької спортивної школи, представників спортивних федерацій, активістів спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.