З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

14 вересня на стадіоні ДЮСШ управління освіти відбулося відкриття міської міжгалузевої спартакіади серед працівників підприємств, установ та організацій ФСТ «Спартак».

В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Сергій Поляков, провідний спеціаліст відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Роксана Бачинська, керівники профспілок підприємств та організацій – учасників спартакіади.

Виступаючи перед присутніми, Сергій Поляков привітав гостей та спортсменів з Днем фізичної культури і спорту. Він вручив грамоти громадським активістам за розвиток і популяризацію фізичної культури в місті Первомайську та з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.

Після відкриття спартакіади розпочалися спортивні змагання з багатоборству, настільного тенісу, шашок та дартсу.

У змаганнях з багатоборства кращими стали спортсмени управління освіти. Друге місце у спортсменів райдержадміністрації. Третє – у працівників соціальної сфери міста Первомайська. Перше місце з настільного тенісу зайняла команда управління освіти, на другому місці – команда управління газового господарства, третє місце посіли представники райдержадміністації.

У змаганнях з шашок перемогу здобули представники управління освіти, друге місце у команди територіального центру соціального обслуговування  міста Первомайська, третє – у команди управління культури. У змаганнях з дартсу перше місце здобули працівники соціального захисту, на другому – освітяни, третє місце – у команди райдержадміністрації.

У загальному заліку перше загальнокомандне місце у міській міжгалузевій спартакіаді посіла команда управління освіти /керівник Галина Остапенко/. Друге місце – у команди територіального центру соціального обслуговування міста Первомайська /керівник Сергій Грушанський/. Третє місце виборола команда районної державної адміністрації /керівник Сергій Бондаренко/.

Після закінчення спортивних змагань переможці та призери  спартакіади були нагороджені грамотами, кубками та медалями управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради та Первомайської міської організації ФСТ «Спартак».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.