Олімпійська чемпіонка відвідала місто Первомайськ

5 вересня до нашого міста завітала українська спортсменка, олімпійська чемпіонка з веслування на байдарках, заслужений майстер спорту України – Інна Осипенко-Радомська. Її урочисто зустріли міський голова Людмила Дромашко, начальник відділу у справах молоді,  фізичної культури та спорту Євген Романов, депутати міської ради,  вихованці, батьки та голова фізкультурно-оздоровчого клубу «Первомайський міський спеціалізований клуб греблі на байдарках і каное та інших водних видів спорту ім.А.Л.Дмитрієва».

Інна Осипенко-Радомська є чемпіонкою ХХІХ Літніх Олімпійських ігор 2008 року, а також неодноразово ставала призеркою Літніх Олімпійських ігор 2004, 2012 та 2016 років.

На зустріч Інна Осипенко-Радомська привезла золоту Олімпійську медаль, бронзову та дві срібних медалі, здобуті на Літніх Олімпійських Ігор. У ході бесіди олімпійська чемпіонка наголосила, що досягти успіхів у житті чи спорті притаманно тільки дуже наполегливим та працьовитим людям.

Бесіда проходила в теплій дружній атмосфері, спортсменка із задоволенням розповідала про себе та згадувала своє дитинство, а також відповідала на численні запитання. Інна Володимирівна пригадала про своє навчання в школі, розповіла про тренування, а також про те, що дуже пишається своєю батьківщиною, попри те, що буває в різних куточках світу.
Щоб зустріч запам’яталася надовго, Інна Осипенко-Радомська подарувала листівки зі своїм автографом, залишила побажання вихованцям та сфотографувалася напам’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *