Поетичний віночок «Я-людина, ми-родина, дім наш-Україна!»

Україна! Ти, як матір у світі єдина! Славишся  родючою землею, багатовіковою історією, неповторними краєвидами, мальовничою природою, чарівними  піснями, мелодійною мовою і,звичайно, мудрими, талановитими людьми.

В цьому році ми відзначаємо 28-у річницю незалежності України. Палкою любов’ю до рідної землі наповнено серце кожного українця. З нагоди державного свята, 22 серпня в читальній залі Первомайської міської дитячої бібліотеки відбувся поетичний віночок «Я-людина, ми-родина, дім наш-Україна».

Мета заходу – виховувати в дітях любов до рідної Батьківщини, її історії, культури та мови. На гостини до читальної зали дитячої книгозбірні завітали вихованці середньої групи Б «Цікавинка» дошкільного закладу №1 «Ластівка». Діти прийшли до бібліотеки в   яскравому українському вбранні і разом з вихователькою Світланою Михайлівною Буряківською брали активну участь у святі. Зі словами привітання  до малечі та дорослих звернулася ведуча заходу-бібліотекар Тетяна Романчук. Вона побажала присутнім  миру, злагоди, міцного здоров’я, добробуту та процвітання кожній родині і нашій рідній Україні.

З подальшої розповіді фахівця діти дізналися про свою країну,про її чарівну мову, традиції, культуру,  державні та національні символи. А потім гості свята із зацікавленістю ознайомилася з літературою, представленою на  тематичній, стилізованій книжковій виставці, що мала назву «Всім серцем любіть Україну свою!».

Під час зустрічі в панувала тепла, дружня і щира атмосфера. Дітлахи  жваво і охоче відповідали на запитання бібліотекаря, брали активну участь в грі-вікторині «В моєму серці Україна» та мовознавчій грі «Вгадай слово». Потім учасники заходу залюбки декламували дитячі віршики про Україну і  весело грали в  рухливі ігри «Спортивна веселинка» та «Ой на горі калина». В ніжний  поетичний віночок маленьких українців, які були на святі, гармонійно впліталася гарна квітка дитячих віршиків місцевої поетеси Марії Автономівни Воробьової.

Пані Марія ознайомила присутніх з прекрасною поезію, яку вона присвятила дітям. Малюки уважно слухали поважну гостю і долучалися до співрозмови з нею. В цілому святкування Дня Незалежності в бібліотеці подарувало дорослим і дітям почуття патріотичної єдності і, головне: кожен присутній на заході переконався в щирій,дитячій любові до рідної землі. Недарма кажуть,що в серці кожної дитини живе любов до України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *