ДУХОВНИЙ МАТЕРИК НА ІМ’Я ПАВЛО ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ

«Я народився і виріс на Дніпрі… І це перейшло в мою душу. Там, де Дніпра нема – ніби й не Україна. Це наша головна ріка, ріка мого народу. І це ріка Шевченка, і Дніпро – це Україна». Ці слова характеризують творчість відомого    українського письменника Павла Архиповича Загребельного.

25 серпня виповнюється 95 років з дня народження письменника. 40 років автор писав в українській прозі. Понад 20 відомих романів: «Диво»(1968), «Первоміст»(1972), «Євпраксія»( 1975), «Розгін»(1976) і відомий історичний роман « Роксолана»(1980) та інші.

«Я щасливий, тому що мої книги читають». Так, Павло Загребельний отримував подяку від вдячних читачів, які пізнавали історію України через  художню творчість автора.

В МФ№3 Первомайської міської ЦБС, бібліотекарем Людмилою Волох  до річниці народження  П. Загребельного оформлено виставку-портрет « Згадаємо твори Павла Загребельного», де відвідувачі бібліотеки мають змогу знову перечитати відомі романи талановитого письменника української літератури.

Помер Павло Архипович Загребельний  3 лютого 2009 року. Похований в Києві на Байковому кладовищі. Талановитий у всьому Павло Загребельний являв яскравий взірець самовідданого служіння літературі та народові, Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *