Акція «Простір миру і війни»

Сьогодні Україна переживає непрості часи. Увесь світ з глибоким болем і тривогою слідкує за військовими подіями, які відбуваються на Сході нашої країни. Десятки тисяч патріотів своєї Батьківщини знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність і територіальну цілісність держави.

5 років тому  у мирне життя українців увірвалося страшне слово –  війна, яке поділило життя країни на до і після… Люди різних поколінь,віросповідань, політичних поглядів об’єдналися задля допомоги українському війську.  Спостерігаючи за дітьми і підлітками ,які відвідують бібліотеку, невільно ловиш себе на думці, що вони дорослішають буквально на очах. Скорочує їхнє дитинство  наше нелегке, тривожне сьогодення. І саме зараз, як ніколи,  маємо захистити їх, уберегти від лиха, а головне – виховати справжніми і сильними духом людьми. Патріотичне виховання було і залишається одним із головним пріоритетів у роботі Первомайської міської ЦБС. Постійними учасниками масових  заходів літнього циклу в бібліотеці є відпочиваючі дитячого табору «Гарт».

30 липня, в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Вертаємо своє», в читальній залі відбулась  акція «Простір миру і війни», присвячена 5-й річниці визволення міст сходу України від терористичних військ. Розпочався захід з перегляду літературної панорами «Мовчазний діалог з солдатом», на якій представлені книжкові видання та матеріали друкованих ЗМІ за даною тематикою, з якою учасників ознайомила бібліотекар Тетяна Войцеховська. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять  загиблих учасників АТО. Продовжилась акція переглядом документального фільму – новели «Війна на нульовому кілометрі»,яка дала змогу підліткам поринути в історичні вже кадри звільнення Слов’янська, Краматорська, Бахмута та Авдіївки. На прикладах учасників АТО треба докладно вчитися патріотизму, любові до співвітчизників і людському співчуттю, якого нерідко бракує нам, дорослим. Їхні подвиги надихають нас, стають взірцем безмежної любові до своєї Батьківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *