Напередодні свята Хрещення Русі

 

Саме напередодні 1031 річниці Хрещеня Київської Русі рівноапостольним князем Володимиром, для дітей організовано ряд інформаційних заходів, що розповідають про славне історичне минуле українців. Школярі мали можливість не лише почути  цікаві описи із історичних джерел та переглянути фільм про княгиню Ольгу, яка сама прийняла християнство і сприяла його поширенню на Київській Русі, а й поспілкуватися із настоятелем Храма Архістратига Божого Михаїла отцем Володимиром, який завітав зі своїм 12-ти річним сином – палким шанувальником української літератури.

Отець Володимир розповів дітям про маловідомі  факти зі світової релігії, що передували Хрещенню Русі-України нашими предками, звернувся з корисними життєвими порадами та благословив всіх присутніх перед Великим святом християнського світу. На згадку про цікаву, пізнавальну і знакову зустріч діти запросили священника до спільного фото.

Вранці 28-го липня в церковних храмах нашого міста відбудеться літургія, а в Києві після літургії в Софійському соборі, процесія рушить ходою до пам’ятника князю Володимиру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *