Імідж-читання «Дарують мудрість дітям-книги»

В рамках  Програми «Літніх читань»,8 липня, в міській дитячій книгозбірні відбулась чергова зустріч з книгою для вихованців табору відпочинку «Гарт». Діти різної вікової категорії зібралися в читальній залі бібліотеки аби долучитися до імідж-читання «Дарують мудрість дітям-книги». Головна мета заходу-підвищення престижу дитячого читання та підтримка статусу сучасної української книги для дітей, залучення нових користувачів до бібліотеки. На початку зустрічі  бібліотекар Тетяна Романчук розповіла про величезне значення і роль книги в житті людини, про діяльність дитячої бібліотеки та її головний скарб-книги. Діти із зацікавленістю слухали розповідь фахівця, знайомилися з книжковими новинками-цікавинками , брали активну участь в літературній вікторині «Чи уважний ти читач?». Для гостей свята була організована книжкова викладка «Сторінками улюблених книг». Юні книголюби  знайомилися з книжковими експонатами представленими на виставці. Особливу увагу школярів привернула книга з інтригуючою назвою  «27 причин читати книгу». Гостям заходу було запропоновано долучитися до голосного читання цієї мудрої книжки, що вони залюбки і зробили.  Імідж-читання було цікавим та насиченим: діти ділилися враженнями про свої улюблені книги, пригадували прислів’я та приказки про книгу, цікавилися літературними новинками, брали участь в інтелектуально-мовній грі «Як змінилося слово?» та «Додай риму».

Серед присутніх на заході було декілька постійних читачів дитячої книгозбірні, які  із захопленням розповідали друзям про свої літературні уподобання та пропонували їм стати користувачами бібліотеки. Всі учасники заходу порадували бібліотекарів своєю активністю, кмітливістю, розумом, і, головне-бажанням читати та пізнавати нове.

Підсумовуючи, необхідно  додати, що імідж-читання сприяло підвищенню читацької активності дітей, змістовному та корисному дозвіллю учнів у період літніх канікул. Бажаємо всім шанувальникам книги нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! А книга нехай стане для вас справжнім другом та порадником.

Тетяна Романчук,завідуюча міською дитячою книгозбірнею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *