Літні читання в парку «Стежками книжкового літа»

Літні канікули – мрія кожного учня. Це прекрасна пора для змістовного відпочинку,веселих розваг та читання улюблених книжок. А у книг, як відомо, канікул немає,тому маленькі та дорослі читачі завжди з нетерпінням чекають зустрічі з літературними героями. Книжкові стежини літа надзвичайно цікаві!

У цьому переконалися вихователі та вихованці дитячого літнього табору відпочинку «Гарт», коли 25 червня, прийшли на дитячий майданчик міського парку культури і відпочинку «Дружба народів», щоб взяти участь в літніх читаннях, організованих  працівниками Первомайської міської дитячої бібліотеки.

«Стежками книжкового літа» – саме таку назву мав цей захід, головна мета якого – різноманітність літнього відпочинку молодших школярів та ознайомлення їх з кращими творами дитячої літератури, а також залучення до бібліотеки нових користувачів.

На початку зустрічі діти із зацікавленністю ознайомилися з яскравою книжковою викладкою «Літо з книгою» , на якій були представлені твори відомих  дитячих письменників світу та найулюбленіші казки. Потім юні читайлики, навіть самі найвибагливіші, знайшли для себе свою книжкову родзинку і почалося голосне читання. Бажаючі читали вголос уривки з улюбених оповідань, віршів, казок,а  дехто з присутніх просто переглядав  книжкові новинки.

Коли юні шанувальники її величності Книги задовольнили свої літературні смаки,ведуча заходу – бібліотекарка Тетяна Романчук запропонувала присутнім взяти участь в літературній  вікторині  «Казковий ерудит» та інтелектуальній грі «Питання з секретом». А свої акторські здібності дітлахи залюбки продемонстрували під час рухливої гри-імітації «Впізнай героя казки».

Бібліотека під відкритим небом та літні читання сприяють створенню змістовного дозвілля, комфортного середовища, дружнього спілкування та популяризації літератури для дітей. Відпочинок з книгою – це завжди пізнавально, весело і цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *