НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА НА БОЖОМУ ПОЛІ

24 червня християнський світ відзначає Різдво Івана Хрестителя.
Напередодні цього свята, (22.06.2019 р. субота)  наше місто відвідав єпископ Одесько – Сімферопольської дієцезії, Голова Конференції римо – католицьких єпископів України Броніслав Бернацький. Саме Його Високоприосвященство 23 червня 2013 року освятив наш храм, що з простого будинку відбудований на Богополі за адресою вул. Миколи Вінграновського,14. Святиня мала дві каплички – Матері Божої і бл. Йоана Павла II, в якій владика під час освячення також розмістив мощі блаженного.
 Віднедавна парафію обслуговує дієцезіальний священник отець Павел, до якого на службу Божу та вивчення польської мови з щирим серцем йдуть діти, молодь, люди поважного віку, члени польської національно – культурної громади.
Цього року богослужіння на честь Різдва Івана Хрестителя відбулося теж за участі єпископа Броніслава Бернацького, який розповів присутнім про те що згідно з віруванням юдеїв, до появи Месії повинен прийти попередник, пророк. У християн вважається, що ним був  Іоан Хреститель. Ще з юного віку він проповідував посеред пустелі, а згодом розповів людям про прихід Ісуса та закликав покаятись.
Хреститель обрав символом оновлення саме хрещення через обмивання у воді.
У  промові єпископ розповів життєві історії своїх прихожан в Одесі та благословив первомайців на добрі справи для нашого міста й благополуччя та процвітання усієї України.
Отець Павел подякував прихожанам за підтримку, а Управлінню культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міськради за увагу та плідну співпрацю.
На богослужінні окрім прихожан були численні запрошені гості – директор Первомайського краєзнавчого музею, канд. істор. наук Оксана Дорошенко, римо – католицькі священники зі Львова, Очакова, Кривого Озера та інших міст України, а також  новоприбулий до Первомайська священник  греко – католицької церкви.
Після богослужіння присутніх було запрошено на святковий обід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.