Квест «Подорож до країни вражень»

      Літо – чудова пора для пригод! В дітей почався найулюбленіший час – канікули. Отже, треба вигадати для них якісь цікаві заняття, аби малеча не нудьгувала.  Тому в Первомайській міській бібліотеці було влаштовано квест «Подорож до країни вражень». Це була захоплююча пригода як для учасників, так і для організаторів.

У квесті брали участь три групи вихованців табору «Гарт»:

«Фіксики» (6-8 років);

«Торнадо» (9-10 років)

«Форсаж» (11-16  років)

Кожна група пройшла цікавим маршрутом від міського стадіону до бібліотеки, шукаючи зупинки, де їх чекали співробітники бібліотеки із цікавими завданнями. На тематичних зупинках діти мали розгадати загадки, зіграти в рухливу гру, виконати завдання та знайти підказку – фрагмент карти, із вказівкою, куди рухатися далі.

№1 – Спортивна зупинка. На міському стадіоні бібліотекар Тетяна Войцеховська з дітьми робили спортивні вправи та грали у рухливі ігри, а тоді шукали карту за допомогою дотепних підказок.

№2 – на Історичній зупинці в.о. директора Первомайської міської ЦБС Микола Кмітевич розповідав про історію створення скверу Перемоги.

№3 – Пісенна ( козацька) зупинка у затінку ялин біля ЦКіД ім. Зарницької методист Людмила Кучеренко розповіла про козацькі пісні. Найменші слухачі навіть заспівали козацьку пісню.

№4 – Екологічна зупинка. Бібліограф Юлія Савва підготувала презентацію про Національний природний парк Бузький Гард та влаштувала вікторину, де діти вгадували назви рідкісних рослин і тварин із заповіднику.

№5 – На Краєзнавчій зупинці бібліотекар Людмила Волох знайомила дітей із цікавими фактами з історії нашого міста,  а також літературою про Первомайськ.

№6 – На Пізнавальній зупинці  бібліотекар Ірина Гоцько розповіла дітям про цікаві життєві факти української письменниці Олени Пчілки та про її творчість.

№7 – Екскурсійна зупинка « Завітай до міста читайликів» – була влаштована у дитячій бібліотеці. Бібліотекар Тетяна Романчук ознайомила дітей з бібліотекою, з книгами, які тут живуть, розповіла про Тараса Шевченко. Тоді мандрівники відшукали останній фрагмент карти та вирушили до…

№8 – Поетичної зупинки, де разом із бібліотекарем Антоніною Григоренко складали веселі вірші про Літо, а тоді шукали скарб.

Врешті, скарб був знайдений! Смачні призи та почесні грамоти дісталися усім учасникам квесту.

Діти були у захваті! Вони чудового провели час,  дізналися багато цікавого про наше місто і край, про книжки й пісні, про природу і навколишній світ. Гості з «Гарту» дякували працівникам бібліотеки за незабутні враження та обіцяли завітати знов.

Первомайська міська ЦБС хоче висловити подяку депутату обласної Ради Андрію Головчанському за благодійну допомогу надану бібліотеці для придбання смаколиків учасникам квесту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.