Концерт  української музики

Музичність та співучість є одними із характерних рис українців. Українська пісенна культура – одне з найцінніших духовних надбань народу за багатовікову його історію.

6 червня у концертному залі ДМШ № 2, відбувся концерт присвячений українській музиці. В репертуар шкільної програми обов’язково входять як народні українські пісні так і твори українських сучасних композиторів. Слухачі мали можливість почути українські народні пісні «Ой, у гаю, при Дунаю» у виконанні Катриченко Арсентія (гітара), «Сонце низенько» у виконанні Кармазіної  Дани (скрипка), «Ой у полі нивка» у виконанні Батурської  Анни (вокал).

Викладачі школи залюбки працюють з творами сучасних українських композиторів.  Так,  Трохимчук Василиса виконала «Етюд» на тему української народної пісні І. Берковича на фортепіано, Лозоватський Єгор  виконав   «Український танок» Є. Дербенка на акордеоні, Познаховський Остап «Лісові розбійники» Ю. Шинкаренка на гітарі, Турко  Дмитро виконав «Гопак» на акордеоні.

В репертуарі учнів вокального відділу: Вороновської Віолєтти, Гудзь Яни, Давидової Кароліни, Старчук Вероніки, Кеданової Насті, Гіньковської Дарини  лунали пісні Ю. Рибчинського, Н. Петраша, О. Злотника та інших.  Ведуча викладач теоретичних дисциплін Бабіна Н.М. супроводжувала номера цікавими фактами із історії виникнення творів, які пролунали на концерті. Українська музика –  неоціненний скарб, який ми прагнемо зберегти і донести через покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *