Святковий ранок  «Веселковий світ дитинства»

Щороку на початку літа відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей. З нагоди дитячого свята, 4 червня, в Первомайській міській дитячій бібліотеці-філії №2 відбувся  святковий ранок «Веселковий світ дитинства».  На гостини до бібліотеки завітали педагоги та вихованці старшої групи дошкільного закладу №1 «Ластівка».

Мета заходу в ознайомленні дітей з книжковими скарбами дитячої книгозбірні, та вихованні любові і поваги до художнього слова. В читальній залі для маленьких читайликів  була організована яскрава книжкова виставка-інсталяція «Літо з книгою», з експонатами якої діти залюбки ознайомились.

На початку зустрічі ведуча заходу – бібліотекарка Тетяна Романчук поздоровила малечу, та розповіла їм коротеньку історію виникнення найулюбленішого дитячого свята, та продемонструвала прапор – символ Міжнародного дня захисту дітей. Маленькі гості уважно слухали розповідь бібліотекарка, а потім із захопленням подорожували Книжковим містом, шукали кришталевий черевичок Попелюшки, грали в пізнавальну мовознавчу гру «Веселий словограй» та розважальну гру-імітацію «Літній дощик». Звичайно, що малюки люблять українські народні казки, тому майже без помилок відповідали на запитання літературної вікторини «Герой казковий, загадковий».

Від інтелектуальних ігор діти перейшли до веселих рухливих «Хитра лисиця», «Коник-стрибунець», «Гуси-лебеді» Ігри внесли багато позитивних емоцій в атмосферу свята. А  родзинкою заходу став книжковий танок «Читають всі». Дітлахи із задоволенням продемонстрували  свої танцювальні здібності.

Свято відбувалося в дружній, теплій, веселій атмосфері і подарував дітям багато  незабутніх та радісних вражень. Нагадуємо всім юним шанувальникам книги, що книжкове літо в міській дитячій книгозбірні успішно стартувало! Тож приходьте до бібліотеки, щоб змістовно та весело відпочити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *