ЗМАГАЮТЬСЯ ОСВІТЯНИ

На  стадіоні управління освіти ім.Тофана В.В.  пройшла четверта міська спартакіада серед працівників освіти. В урочистому відкритті спартакіади взяли участь секретар міської ради – Сергій Бондарчук, заступник начальника управління освіти міської ради-Любов Сидоренко, голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» -Сергій Поляков, голова міської організації профспілки працівників освіти-Ірина Сисоєва. Після привітання, команда ЗОШ №3, переможець третьої  спартакіади, підняла Державний прапор України. Учасників спартакіади вітали артисти дитячо-юнацького центру національного відродження. Потім головний суддя змагань Павло Рябикін ознайомив учасників з програмою проведення спартакіади. В спортивних змаганнях взяли участь 18 колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Спортсмени змагались у 4-х видах спорту: багатоборства, настільного тенісу, шахів і дартсу.

Перше місце з багатоборства здобули спортсмени ЗОШ №12, на другому місці спортсмени ЗОШ №3, а третє місце у спортсменів НВК «ЗОШ 1-П ст.№15- колегіум» . В особистому заліку чемпіонами стали : Баранюк Гліб-НВК №15, Барега Анна- ДЮСШ.

Перемогу з настільного тенісу  святкували  спортсмени Первомайської гімназії,  друге місце у спортсменів ЗОШ №3, третє місце вибороли спортсмени ЗОШ №4. В особистому заліку чемпіонами стали: Паламарчук Станіслав-ДЮСШ, Тімотіна Кароліна – гімназія.

У змаганнях з шахів  перемогла команда ЗОШ №5, на другому місці команда ДЮСШ, третє місце у команди ЗОШ №3. В особистому заліку чемпіонами стали: Саковський Сергій-ЗОШ №5 та Митко Анастасія –ДЮСШ.

У дартсі перше місце посіли спортсмени ЦНТТУМ, друге місце у спортсменів ЗОШ №16, а третє місце вибороли спортсмени ЗОШ №11. В особистому заліку чемпіонами стали:Шостаков Геннадій-ЗОШ №15-колегіум та Бондаровська Світлана-ЗОШ №16.

В загальному заліку перше командне місце у міській спартакіаді посіла команда ЗОШ 1-Ш №12 /керівник – Тетяна Пустова/. На другому місці команда ЗОШ  1-Ш ст.№3 /керівник- Олена Руденко/. На третьому місці команда НВК «ЗОШ 1-П ст. №15-колегіум» /керівник – Тетяна Погорєлова/. Після закінчення змагань переможці та призери спартакіади були нагороджені  кубками, грамотами та медалями управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради та Первомайської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Дуже приємно, що в цій спартакіаді приймали участь більшість керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Спортивні змагання,незважаючи на присутність духу боротьби та суперництва,проходила у веселій дружній атмосфері.

Сергій Поляков, голова міської організації ФСТ «Спартак»