Виставка дитячих робіт “Моя мама – найкраща”

Мама – таке коротке та в той же час милозвучне слово. Саме це слово дитина частіше за все вимовляє одним з найперших і воно звучить на всіх мовах світу однаково ніжно.

Мамо, мамочка, матуся! Скільки тепла в цьому магічному слові, яким називають саму близьку, дорогу та єдину людину. Материнська любов зігріває нас усе життя. Мама вчить нас бути мудрими, дає поради, турбується та оберігає нас.

В багатьох країнах святкується День Матері. В Україні його традиційно святкують у другу неділю травня. В цьому році це свято відзначалось 12 травня.  В якості привітання учні О класу під керівництвом викладача Літвінової  Ірини Валентинівни  підготували виставку під назвою «Моя мама – найкраща!». Своїми роботами діти висловили подяку своїм матусям, любов та турботу.  Дитячі малюнки представлені на виставці різні за стилем виконання. Однак вони об’єднані спільною темою – любов’ю до своєї матері. Усі малюнки дуже добрі та яскраві. Хоча учні навчаються лише перший рік, їх малюнки захоплюють. Діти, які їх намалювали – дуже талановиті.

Дякуємо учням та їх викладачу за гарну виставку та побажаємо усім матерям всього найкращого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *