15 травня – Міжнародний День сім’ї

Уявімо собі традиційну українську родину 100 років тому. Батько, мати, 8-10 дітей. Немає телевізора, навіть радіо ще нема. Усі працюють на полі, їдять ложками з одного казанка і старші діти виховують молодших. А тепер уявімо собі сучасну родину: кожен сидить у власному комп’ютері, а в багатих родинах навіть кожен має свою машину і можливо свій санвузол. Якщо й спілкуються, то за обіднім столом або перед тим, як розбігтися до школи й на роботу, а найчастіше – SMS-ками і смайликами. Родиною вони є лише на папері або віртуально.

Недарма ж кажуть: «Здорова родина – квітуча Україна»! Про це можна говорити багато. Та факти свідчать, що здорова держава може бути лише тоді, коли родина в цій державі почувається захищеною і забезпеченою. Тоді, коли батьки мають час на працю і відпочинок, коли діти більше мандрують лісами і містами, а не сидять у віртуальному світі насилля і реклами.

В міській бібліотеці звертають увагу користувачів на родину, що вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

До Дня Сім’ї в бібліотеці-філії№3  бібліотекар  Людмила Волох  презентувала  книжково – журнальну мозаїку «Рідна домівка, рідна сім’я, тут виростає доля моя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *