МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО «СИМВОЛ ВІЧНОСТІ НАРОДУ» (до Дня Матері)

 

Щороку в травні, після Великодніх дзвонів, коли неба блакить наповнюється пташиним співом, коли у трави у квіти вбирається земля, із весняним подихом приходить до нас найпрекрасніший день – Свято Матері.

…«Мама»… це слово росте з нами тихо і просто, як росте калина, як зацвітають мальви, як сходить сонце, як вимовляється вечірня молитва…

І відколи існує білий світ, німбом непорочної чистоти і небесної краси, сіяє над нами мамина пісня… Це свято прийшло до нас із забуття і, переживши нещадні заборони, повертає нас душею до давніх традицій, щоб ми вміли нести крізь життя шану до матері. А слово те для кожного українця символізує і рідну матір, і матір-Україну, і Матір Божу. Це від неї – тої одвічної і первозданної маминої колискової, що дає твердий поступ у життя, мабуть, і бере початок люд увесь, мова рідна, земля Українська.

10 травня 2019 року в читальному залі Первомайської  міської бібліотечної системи відбулося мистецьке свято «СИМВОЛ ВІЧНОСТІ НАРОДУ», присвячене дню матері.

На свято завітали учні Первомайського професійного промислового ліцею та вихованці музичних шкіл міста.

Учасники свята познайомились з історією виникнення свята та з насолодою прослухали музичні твори у виконанні вихованців Людмили Ярмошенко,  Тетяни Шелест та Ольги Шклярової.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *