Книжкова бібліостежка «Обирай українську книгу»

Всі батьки мріють, щоб їх діти росли розумними, освіченими і читали багато книг. Однак, далеко не всі батьки самі люблять читати, а потім дивуються, чому їхня дитина відмовляється від книг. Прищеплювати любов до книги потрібно з раннього дитинства, тоді і в подальшому не виникне проблем. У дитини повинна з’явиться звичка до читання і тоді в більш старшому віці, вона так само буде продовжувати читати. Книги можна починати читати дитині ще з колиски.

Відомо, що читання в ранньому дитинстві допомагає дитині розвиватися і мислити. Крім того, читання збільшує словниковий запас, розвиває фантазію і кругозір, покращує грамотність.Діти несвідомо порівнюють себе з головними героями книг і разом з ними намагаються пережити ті чи інші події.

Тому книги варто вибирати для дитини уважно, величезний вибір дитячої літератури ви знайдете в Первомайській міській бібліотеці –філії №2 ( для дітей). При виборі книги враховуйте вік і інтереси дитини, книга повинна зацікавити її. Для допомоги у виборі літератури для дітей бібліотекар Олександр Мінін презентує книжкову бібліостежку «Обирай українську книгу». Виставка  яскрава, з новинками української літератури. Тут ви знайдете стежку з казками, стежку з оповіданнями та стежку з віршами.

Один коментар до “Книжкова бібліостежка «Обирай українську книгу»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *