• (05161)42443
  • kultyra.pmr@gmail.com

Читай українське

Читай українське

У Первомайській міській бібліотеці на абонементі для користувачів представлена книжкова виставка «Читай українське».

Виставка містить наступні розділи:

«Читай-розслідуй»

         У цьому розділі Ви знайдете захопливі детективні історії, сповнені загадок та вигадок, замальовок з життя та спогадів, філософських думок та несподіваних знахідок. Наприклад, роман Мирослава Дочинця «Лис» — не просто детектив у звичному сенсі. Це калейдоскоп образів, думок, відчуттів, у якому кожен знайде щось своє.

«Читай-фантазуй»

Тут представлені містичні історії, які дозволяють читачеві зазирнути у світ магів, дивовижних істот, живих лісів та полів. Фентезі в українському перекладі від Марини та Сергія Дяченків — це серії книг, які хочеться читати далі й далі.

«Читай про давнину»

На цій поличці розташувалися історичні повісті та романи.

Чемерис В.Л. Ордер на любов: роман і повісті

До книги увійшли роман та дві історичні повісті українського письменника. Валентин Чемерис вміє розповідати про історію цікаво — так, що давні події стають не сухими фактами, а яскравими образами, які оживають перед читачем.

Ковальова О. Ф. Бугогардівська паланка: науково-популярне дослідження

Ця книга цікава тим, що являє собою перше комплексне дослідження історії козацтва на Півдні України. Дослідження базується на фактах та нових джерелах, охоплює період 1734 — 1775 та розповідає про історію виникнення Бугогардівської паланки, особливості її організації та діяльності, дипломатичні стосунки з іншими державами того часу. Ці матеріали стануть у пригоді не лише науковцям, але й усім, хто цікавиться історією нашого краю.

Тож настав час читати гарні українські книжки!

Приходь, бери і читай книжки українського видавництва, а потім  поділись своїми враженнями з друзями.

admin

Оставьте свое сообщение