Обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2006/07 р. н. з нагоди вшанування учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані

З метою вшанування пам’яті учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані м. Первомайська, зміцнення дружніх зв’язків між спортивними школами та футбольними клубами України та популяризації футболу в місті 13 квітня 2019 року на міському стадіоні ім.Л.Г.Кривицького управління освіти міської ради проведений обласний турнір з міні-футболу  серед юнаків 2006/07 р. н.

Турнір організований управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради та Первомайським міським товариством ветеранів Афганістану.

В турнірі взяли участь футбольні команди ФК “Юність” (Любашівка), ДЮСШ “Локомотив”(Подільськ) та Подільського району, «Олімп» (Южноукраїнськ), Первомайська ДЮСШ управління освіти міської ради,   «Дербі-Цитадель» (Первомайськ).

Футбольний турнір пройшов у напруженій та цікавій боротьбі, гравці показали якісний футбольний поєдинок. Чудову та захоплюючу гру показала команда  «Дербі-Цитадель» (Первомайськ) посівши І місце, на ІІ місці опинилася Первомайська ДЮСШ управління освіти міської ради та ІІІ – футболісти команди «Олімп» (Южноукраїнськ).

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради. Також були відзначені подарунками кращі гравці кожної команди: Кулик Максим (Подільський район), Коска Адам (ФК “Юність”, Любашівка), Колесник Віктор (ДЮСШ “Локомотив”, Подільськ), Грицик Олексій (“Дербі-Цитадель”), бомбардир Кучеренко Олексій (Первомайська ДЮСШ), Островський Микита (“Олімп”, Южноукраїнськ).

Від спонсорів змагань кожній команді  вручені  солодощі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *