Літературна акція «День читання. Читаємо твори Юхима Чеповецького»

В рамках обласної  літературної акції «День читання. Читаємо твори Юхима Чеповецького» до 100-річного ювілею автора. Первомайська міська дитяча бібліотека-філія №2 провела низку заходів присвячених творчості відомого українського дитячого письменника.

На підготовчому етапі, 28 березня, в читальній залі дитячої книгозбірні відбулось чергове засідання клубу за інтересами «Смайлики».  Бібліотекар  Олександр Мінін  провів  для дітей творчу майстерню-веселку «Знайомтесь: хлопчик Петрик та його іграшкові друзі». Під час засідання юні книголюби були ознайомлені з життєвим та творчим шляхом  Юхима Чеповецького. Потім учасники клубу долучилися до творчого процесу: малювали ілюстрації  до заздалегідь прочитаних творів улюбеного  письменника, а на завершення переглянули мультфільм «Пригоди капітана Врунгеля», сценарій до якого написав Юхим Чеповецький.

2 квітня в день   обласної літературної акції на гостини до дитячої бібліотеки завітали читацькі родини та постійні користувачі книгозбірні, щоб долучитися до Дня сімейного читання « Знайомтесь: Юхим Чеповецький». Основна мета заходу-залучення до спільного читання батьків та дітей, популяризація творчості видатного дитячого письменника, підвищення інтересу молодших школярів до читання кращих творів української дитячої літератури. В читальній залі була організована яскрава книжкова викладка з кращих творів письменника « У світі пригод Юхима Чеповецького». Під час заходу бібліотекар Мінін О. Ю. ознайомив присутніх з біографією та творчим надбанням  Юхима Чеповецького, та провів розважальні вправи (цікаві загадки, фокуси, задачі на кмітливість) які розміщені в книжці «Веселі пригоди Мицика і Кицика». А потім учасники зустрічі із задоволенням читали уривки з відомих творів автора.  Спільне читання дуже сподобалось  і дітям і дорослим. Активну участь у дійстві брали третьокласниця Даша Савва та її мати пані Юлія, учень 4-го класу Сашко Шпильовий та постійна читачка Іринка Кривопіщенко з бабусею Марією Автономівною. На завершення зустрічі бібліотекари пригощали  гостей смаколиками  та запрошували до традиційного бібліотечного чаювання. Захід пройшов в теплій, дружній та веселій атмосфері і ,безумовно, сприяв популяризації творчості видатного українського дитячого письменника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *