Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків в м.Миколаєві

З 25 по 29 березня 2019 року в м.Миколаєві пройшов  Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2007 р.н. присвячений 75-річниці звільнення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.   Місто Первомайськ в цьому турнірі представляла команда Первомайської ДЮСШ ім. Тофана В.В. підсилена гравцем Первомайської «Цитаделі» Дмитром Цимбалюком.

Крім Первомайська у турнірі брали участь ще 7 команд з Одеси, Миколаєва та Черкас: СДЮСШОР Миколаїв, «Юність» (Миколаїв), ДЮСШ-5 (Миколаїв), «Атлетік» (Одеса) двома командами, СДЮСШОР «Чайка» (Черкаси).

Ігри, які провела наша команда на турнірі:

в групі:

ДЮСШ (Первомайськ) – «Атлетік»-2 (Одеса), 1:2

СДЮСШОР (Миколаїв) – ДЮСШ (Первомайськ), 2:3

ДЮСШ-5 (Миколаїв) – ДЮСШ (Первомайськ), 1:2

Півфінал:  ДЮСШ (Первомайськ) – «Атлетік»-1 (Одеса), 0:5

Гра за ІІІ місце: СДЮСШОР «Чайка» (Черкаси) – ДЮСШ (Первомайськ), 1:0.

Турнір залишив суперечливі почуття. Здавалося б перемоги у двох з п’яти матчів не можна назвати задовільним результатом, та враховуючи кінцевий результат (розташування команди в середині турнірної таблиці, а саме, четверте місце з восьми досить непоганих команд), добру та видовищну гру (нажаль поки що епізодично, а не на протязі цілого матчу, що є показником фізичної неготовності та відсутності ігрової практики перед початком нового сезону) та ще й те, що наша команда за віком молодша ніж команди-учасниці турніру (майже половина гравців 2008 р.н.), можна занести виступ у турнірі до позитивного результату на початку сезону, коли команда тільки-но вийшла з маленького залу на повітря.

Чекаємо на нові турніри, з початком нового футбольного сезону!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *