Обласний фестиваль “АRТ-МІX 2019”

13 квітня 2019 року на базі Первомайського міського центру культури і дозвілля ім.Є.Зарницької відбудеться зональний відбірковий етап обласного фестивалю дитячої  творчості «Art-mix 2019″.

У цьому році учасники обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix 2019» будуть представляти свою творчість у двох номінаціях: «Вокальне мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

У номінації «Вокальне мистецтво» до участі запрошуються солісти-вокалісти та малі форми (до 5 осіб) з різною манерою виконання (естрадна, народна, академічна) у напрямках: естрадний вокал, академічний вокал, народний вокал, фольк-поп, народна пісня в оригінальній обробці (допускається a capella), джаз, блюз, рок, хіп-хоп, ритм-н-блюз, рок-н-рол, авторська пісня.

Вік учасників від 6 до 18 років.

У цій номінації конкурсний відбір проходитиме у три етапи:

І етап (на місцях) — проводиться місцевими працівниками закладів культури. Кожен район, ОТГ або місто проводить на місцевому рівні відбірковий тур, під час якого визначають переможців. Від кожного району, міста або ОТГ (за підсумками місцевого відбіркового туру) до ІІ (кустового) запрошується не більше двох учасників (один соліст та один колектив малих вокальних форм).

ІІ етап (кустовий) — переможці місцевих відбіркових турів запрошуються до кустових, які проводитимуть фахівці МОЦНТ та КОР за певним графіком.

ІІІ етап (заключний) — переможці кустових відбіркових турів запрошуються до заключного туру фестивалю, який відбудеться у червні місяці у м. Миколаїв.

Графік проведення кустових турів (ІІ етап)

23.03 — Вознесенський МБК (подача заявок до 15 березня).

13.04 — м. Первомайськ (подача заявок до 1 квітня).

11.05 — м. Миколаїв (подача заявок до 1 травня).

У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» до участі запрошуються 20 юних митців: учасники студій декоративно-прикладного мистецтва та дитячих шкіл мистецтв, які займаються традиційними або сучасними видами декоративно-прикладного мистецтва (живопис, графіка, кераміка, декоративний розпис, валяння, витинання, соломоплетіння, вироби з природних матеріалів тощо).

Вік учасників від 9 до 16 років.

Заявку на участь необхідно заповнити та надіслати на ocnt.mk@gmail.com з 1 березня по 1 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *