Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Сьогодні дитяче читання набуває особливого змісту, адже   в наш час інтенсивного розвитку інформаційних технологій, надзвичайно важливо зберігати  і розвивати  в дітей любов до читання.

Нічого не може замінити спілкування дитини з книгою, а бібліотеки являються тими  інформаційними центрами, де діти навчаються не просто читати книгу, а й аналізувати і систематизувати її.

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання,   в МФ №3  Первомайської міської централізованої бібліотечної системи бібліотекар Людмила Волох, для юних читачів організувала  виставку – інсталяцію «Весіння колекція модного читання», де підібрані книги класиків та сучасних авторів світової та української літератури. Нетрадиційне оформлення виставки-  інсталяції відразу привертає увагу маленьких  відвідувачів бібліотеки, де кожен знаходить свою книгу для читання. Поряд з виставкою-інсталяцією «Весіння колекція модного читання» знаходиться стенд-опитування «Мій кумир з книжкової долини», де діти залишаються записи про своїх улюблених книжкових героїв.

Всі  юні читачі отримали можливість підібрати цікаву книгу для читання та поділитися своїми думками про літературних героїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.