Літературно – ігровий круїз «У книжковому царстві, у мудрій державі»

У чарівний вінок березневих свят дуже гарно вплітається одне особливе – Свято дитячої книги. У форматі щорічного Всеукраїнського тижня дитячого читання, 21 березня, у читальній залі Первомайської міської дитячої книгозбірні відбувся літературно-ігровий круїз «У книжковому царстві, у мудрій державі».

На гостини завітали учні 2-А та 2-Б класів загальноосвітньої школи №11 разом з вихователем групи продовженого дня Наталією Анатоліївною Толубицькою. Головна мета  заходу-підвищення престижу дитячого читання, популяризація найкращих творів української і світової літератури для дітей, виховання любові до книги та формування читацької культури школярів.

На початку зустрічі  бібліотекар Тетяна Романчук поздоровила присутніх зі святом та розповіла про історію виникнення Тижня дитячого читання, про величезне значення і роль книги в житті людини, про діяльність дитячої бібліотеки та її головний скарб-книги. Діти із зацікавленістю слухали розповідь фахівця, знайомилися з книжковими новинками-цікавинками, брали активну участь в літературній вікторині «Чи уважний ти читач?». Для гостей свята була організована книжкова викладка «Сторінками улюблених книг». Книжкові іменини  проходили цікаво та насичено: діти ділилися враженнями про улюблені книги, пригадували прислів’я та приказки про книжкову мудрість, цікавилися літературними новинками, брали участь в інтелектуальній грі «Так чи ні?» та в рухливій «Хто швидше?».

Серед присутніх на заході було чимало постійних читачів дитячої книгозбірні, які  із захопленням розповідали однокласникам про свої літературні уподобання та пропонували їм стати користувачами бібліотеки. Всі учасники свята, а особливо учні Гордійчук Назар, Малхасян Ліана, Пилипенко Дар’я, Вільчинський Даніїл, Корнейченко Іван порадували бібліотекарів своєю активністю, кмітливістю, розумом, і, головне-бажанням читати та пізнавати нове. Завдяки змістовному дозвіллю у бібліотечному просторі діти отримали позитивні емоції, покращили навички спілкування та поповнили багаж необхідних знань.

Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачем дитячої бібліотеки та теплі,щирі слова вдячності. Наприкінці зустрічі працівники книгозбірні пригощали юних учасників дійства смачними цукерками. Захід пройшов в  дружній, веселій  атмосфері і, головне, допоміг зрозуміти, що з книгою наше життя стає набагато цікавішим, яскравішим і змістовнішим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *