Ретро – огляд «Миттєвості безсмертя»

22 березня минає 75 років з дня вигнання нацистських окупантів з міста Первомайська.

Події жахливих років Другої Світової війни назавжди залишаються в народній пам’яті. Про ці події нагадують пам’ятники та обеліски героям, зняті кінофільми, та й найголовніша пам’ять – народна відображена в книгах.

Бібліотекар міської бібліотеки філії № 3 Людмила Волох,  для студентів Первомайського медичного коледжу провела ретро – огляд «Миттєвості безсмертя», де ознайомила присутніх з друкованими виданнями про події Другої Світової війни на території нашого краю, зокрема визволення міста в 1944 році  від нацистських окупантів.

Одним із цікавих видань ретро – огляду «Миттєвості безсмертя», є книга  «Первомайськ: літопис історичних подій (1941- 1944)»,  видана в 2012 році Первомайською міською централізованою бібліотечною системою, збірка документів, досліджень, подій місцевих краєзнавців і істориків про події Другої Світової війни на території нашої місцевості.

Первомайщина  завжди з вдячністю буде пам’ятати про героїчний подвиг бійців Другого українського фронту, які визволяли наше місто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *