Семінар з учасниками «Зіркового походу» в клубі туристів

13 березня 2019 року о 16.00 в клубі туристів-мандрівників «Романтик» (вул.Київська,50) буде проведений семінар з учасниками «Зіркового походу». Заявки на участь в туріаді приймаються в клубі туристів щосереди з 17.00 до 19.00. Під час жеребкування представники заявляють вибраний маршрут, отримують картографічний матеріал і буклети маршруту, маршрутні листи не категорійних походів, методичні розробки по організації харчування в дводенному поході.

Карти маршрутів:

  1. Маршрут: Первомайськ – с.Мигія – с.Куріпчіно (річка Велика Корабельна) – с.Благодатне. Дводенний пішохідний похід – 35 км.
  2. Маршрут: Первомайськ – с.Грушівка – с.Івановка – с.Романова Балка. Дводенний пішохідний похід – 30 км.
  3. Маршрут: с.Мигія – скала Висока – ур.Протич. Пішохідна екскурсія – 5 км.
  4. Маршрут: с.Грушівка – ур.Чорне Озеро. Пішохідна екскурсія – 5 км.
  5. Маршрут: с.Івановка – с.Романова Балка. Пішохідна екскурсія – 6 км.

Туріада «Зірковий похід» відбудеться 28-30 червня 2019 року, з метою відвідування місць, пов’язаних з подіями війни 1941-1944 років на території Первомайщини, ознайомлення з історичними і природними пам’ятками,  назвами географічних об’єктів (островів, скель, балок), рослинним і тваринним світом регіону.

Склад команди повинен бути не менше 4-х людей. Всі учасники повинні мати допуск лікаря до заняття спортивним туризмом. Керівник групи повинен бути турист з досвідом участі в категорійних походах або керівництвом походів вихідного дня віком не менше 18 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *