Війна в Афганістані: мовою цифр і фактів

До Дня  вшанування учасників бойових дій на території  інших держав бібліотекарем   МФ № 3 Л. Г. Волох для студентів Первомайського медичного коледжу було проведено історичний відео-екскурс «Війна в Афганістані: мовою цифр і фактів».

Афганська війна тривала 9 років, 1 місяць, і 19 днів, і щоб зараз не говорили про ту війну, наші солдати вчинили так, як велів їм військовий обов’язок, іншого шляху в них не було. Тільки з України в Афганістані виконали свій інтернаціональний обов’язок більше 160 тисяч солдат і офіцерів, 3360 з них ніколи не повернуться додому, більше 12 тисяч бійців було скалічено і поранено в тій  війні.

Науковий співробітник  Первомайського краєзнавчого музею О. П. Красіна познайомила присутніх з героями – нашими земляками, які виконуючи інтернаціональний обов’язок загинули в Афганістані.

Голова Первомайського міського товариства ветеранів Афганістану Йонга Володимир Сергійович, який був присутній на зустрічі розповів про діяльність товариства,  яке є одним із активних і найвпливовіших громадських організацій міста. Учасник бойових дій Грибан Ігор Володимирович поділився з присутніми своїми спогадами.

Наостанок бібліотекар МФ № 3 Л. Г. Волох побажала всім миру і злагоди і закликала завжди пам’ятати і шанувати подвиг воїнів-інтернаціоналістів, які не зрадили військовому обов’язку,  і з гідністю і честю пройшли через горнило війни.

Крім того, до Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів в читальному залі Первомайської міської центральної бібліотеки  методист Кучеренко Л.Д. представила виставку – реквієм  «Афганістан – героїзм крізь біль і сум».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.