Віртуальна  фотовиставка “Baby-Новий рік”

Яке свято було Вашим найулюбленішим у дитинстві? Напевно, Новий Рік! А тепер наші дітки нетерпляче очікують чарівних зимових свят, щоб поринути у атмосферу казки та дива. Новий рік для дітей – це сюрпризи та веселі святкування, солодощі та гості, і головне – незабутні враження, ось що цінніше за подарунки! Нумо ловити моменти – щоб діти, коли виростуть, могли показати вже власним малюкам, які вони були маленькими.

Гарне фото – це необов’язково те, що зняте спеціально, коли дитину ставлять поряд із ялинкою чи кажуть, нібито “зараз вилетить пташка”. Найкращі фотографії виходять спонтанно. Це ті самі яскраві моменти – несподівані, оригінальні, які треба “спіймати” – тому фотограф має пильнувати!

У невимушеній обстановці, коли ваша модель може навіть не знати, що потрапила до кадру, зазвичай і виходять чудові світлини.

Пропоную і Вам долучитися до таємничої, казкової та радісної атмосфери Нового року, згадати, як Ви були маленькими та вірили у дива – і знов повірити, що вони, ці дива, таки трапляються!

І не лише новорічної ночі чи у казці, а насправді, увесь рік, будь-коли та з усіма. Бо ми живемо у чудовому та цікавому світі. Варто пам’ятати про це – а для цього потрібно завжди залишатися трішечки дітьми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *