Новорічне конфетті «Поетичні подарунки»

Своєрідною зимовою родзинкою стало святкування Старого нового року для вихованців дитячого дошкільного закладу №1 «Ластівка» та фахівців міської книгозбірні.

14 січня малеча зі старшої групи разом з вихователями завітали до читальної зали дитячої бібліотеки. Дотримуючись традиційних народних звичаїв діти щиро посівали бібліотекарів пшеничним зерном і співали дзвінкими голосочками веселі щедрівочки, бажаючи усім міцного здоров’я і усіляких гараздів.

Маленькі посівальники отримали від колективу книгозбірні солодощі та паперові поетичні конфетті, які були зроблені заздалегідь для цієї зустрічі. Бібліотекар Тетяна Романчук ознайомила малечу з новорічно-різдвяною дитячою поезією відомих українських авторів, а потім дітки залюбки декламували свої улюблені віршики про зиму, Різдво та Новий рік.

Особливий інтерес у відвідувачів викликали різнокольорові паперові «цукерки»-конфетті. Основна поетична начинка такої цукерки-веселий зимовий віршик. Отримавши яскравий кружечок дошкільнята разом з бібліотекаром кріпили його до стенду, а потім разом уважно і виразно читали коротенький вірш. Зимова поезія зацікавила дітей і відкрила перед ними святкову красу цієї чарівної пори року. Наприкінці заходу маленькі гості бібліотеки виявили бажання і надалі продовжувати такі цікаві зустрічі в затишному і доброму книжковому домі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *