Різдвяна майстерня «Сяє над землею Віфлеємська зірка»

В читальній залі Первомайської міської дитячої бібліотеки-філії №2 відбулась різдвяна майстерня «Сяє над землею Віфлеємська зірка». Як відомо з Святого Письма Різдвяна зірка сповістила світові тайну Боговтілення – народження Господа і Спаса нашого Іісуса Христа.

«Віфлеємська засяяла зірка,
Новину сповістила здаля,
Що у яслах Пречистая Діва
Сповивала Святе Немовля».

Захід відбувся в рамках дитячого клубу за інтересами «Смайлики». Основна мета – відродження українських народних традицій, розвиток творчих здібностей дітей та організація корисного, цікавого і змістовного дозвілля школярів.

В  майстер-класі брали участь діти різних вікових категорій. Старші охоче допомагали молодшим. Панувала доброзичлива, творча атмосфера. Різдвяна Віфлеємська зірка виготовлялась за оригінальною технологією з кольорового паперу. За допомогою клею та кнопок кріпилась на дерев’яному держачку і декорувалась паперовими стрічками, маркерами та готовими зображеннями янголів.

Під час заходу ведучий-бібліотекар Мінін О.Ю. розповів дітям історію святкування Різдва Христового. Розповідь супроводжувалась показом цікавих фото- та відеоматеріалів з різдвяної тематики. Наприкінці творчого процесу всі учасники святкової майстерні були задоволені результатом власної праці і з радістю понесли до своїх домівок яскраві різдвяні зірочки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *