«КОЛЯДУЮТЬ  ЗОРІ НА РІЗДВО ХРИСТОВЕ»

Під такою назвою в читальній залі Первомайської міської ЦБС було організовано фольклорні посиденьки приурочені такому жанру усної народної творчості як «КОЛЯДКИ».

Підтримати ініціативу організатора цього різдвяного заходу Антоніни Григоренко до  бібліотеки, майже у повному складі, завітали члени колективу народної творчості «ГОЛТЯНИ», члени клубу людей елегантного віку «ГАРМОНІЯ ЖИТТЯ» та члени клубу «ПЕРВОМАЙСЬКІ ОБРІЇ»(загалом близько тридцяти осіб).

Ці колективи вже багато років поспіль є завсідниками та співорганізаторами численних мистецьких заходів, які відбуваються в нашому закладі. А «ГОЛТЯНИ», як завжди, завітали з народною піснею та святковими ласощами. Господиня посиденьок зустріла гостей авторським віршем та розповіла присутнім про історію походження колядок в житті українського народу. Також була представлена книжкова виставка « Колядки  зі старої шухлядки»

Протягом години учасники дійства змагалися в майстерності виконання колядок, вміння подачі щирої колядки господарю, який мав щедро привітати колядників, за давньою традицією. Тож солодощі та пахучі чаї були припасені не дарма.

Свято посиденьок було веселим та гамірним, до того ж відбулася демонстрація відеоматеріалів про традиції святкування Різдва. На закінчення присутні мали змогу переглянути фоторепортаж про щойно  проведений ними самими чудовий захід і, на згадку про Різдво 2019 року зробили колективне фото.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *