Святкування Нового 2019 року в місті Первомайську

Святкування Нового року в місті Первомайську розпочалося з відкриття головної ялинки міста. 28 грудня на центральній площі міста дорослі і малі зібралися біля головної ялинки міста, щоб побачити казкове дійство запалювання вогнів новорічної красуні. З новорічними привітаннями до жителів та гостів міста звернулася міський голова Людмила Григорівна Дромашко та разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими Символами минулого та прийдешнього року під гучні викрики публіки увімкнули вогні головної ялинки міста. Святкова програма була наповнена танцями, піснями та конкурсами. Найактивніші учасники конкурсів отримали подарунки, а всі присутні на площі міста отримали солодощі від Діда Мороза та Снігуроньки.

31 грудня з 22.00 жителі та гості міста мали нагоду провести 2018 рік та зустріти Новий 2019 на центральній площі міста. Захід розпочався із новорічної дискотеки, концертної та розважальної програми. У святковій програмі онлайн-трансляція новорічного привітання Президента України Петра Порошенка. О 1.00 годині присутніх мешканців та гостей міста з Новим Роком привітав секретар міської ради Сергій Бондарчук. Святкування продовжилось насиченою конкурсною програмою з подарунками та солодощами.

Цього ж дня з 15.00 до 16.00 на площі Т.Г.Шевченка відбувалась розважальна програма для дітей міста «Baby Новий рік» – розкажи вірш і отримай подарунок для найменших жителів міста. Біля 300 дітей отримали новорічні подарунки та солодощі від Святого Миколая. А з 18.00 була проведена святкова концертна та розважальна програма «Хай у ваших душах радість панує» за участю кращих колективів нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *