Відбувся турнір з міні-футболу до Дня Святого Миколая

23 грудня 2018 року в спортивному комплексі «Фрегат» відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків. Спортивне дійство приурочили до Дня Святого Миколая. Участь в змаганні взяли шість команд, зокрема із смт. Вільшанки, с. Мигії та Грушівки та три команди з міста Первомайська.

На заході були присутні член виконавчого комітету Первомайської міської ради Цимбалюк Р.Т., голова федерації футболу міста Первомайська Флакей М.Д., епископ Вознесенська і Первомайська владика Олексій. Змагання проходили під егідою Вознесенсько-Первомайської єпархії.

Змагання проходили за «коловою» системою. Команди були розподілені на дві підгрупи, переможці з кожної підгрупи потрапляли до фіналу.

У фінальну частину турніру вийшли команди «Ортодокс-1», «Ортодокс-2» та «Цитадель» з міста Первомайська та «Колос» з смт.Вільшанки. У вирішальній грі перемогу здобула команда «Ортодокс-1». Вітаємо команду з перемогою у турнірі. ІІ сходинку п’єдесталу пошани вибороли футболісти «Цитадель». ІІІ місце здобули футболісти команди «Колос». Футбольний турнір пройшов досить емоційно, гравці показали якісний футбольний поєдинок.

Завершилося змагання нагородженням юних футболістів кубками, грамотами, перехідним кубком. Голова федерації футболу міста Первомайська Флакей М.Д. від імені Федерації футболу Миколаївської області вручив командам-переможцям медалі.

Від управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради були відзначені подарунками кращі гравці кожної команди: Арсенюк Наталія (Грушівка), Лебідь Пилип («Колос»), Задорожний Тимур («Цитадель»), Челідзе Владислав («Ортодокс-1»), Кучеренко Максим («Ортодокс-2»), Почтаренко Олександр (Мигія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *