Бібліовечірка «З Днем народження!»

При читальній залі Первомайської міської ЦБС  організовано творчий клуб «Ще не вечір».

Для учасників клубу  «Ще не вечір» у читальній залі  23 листопада 2018 року було проведено бібліовечірку «З Днем народження». Захід розпочався за оригінальним сценарієм , який підготували ведучі –  працівники бібліотеки С. Чабан та Ю. Островершенко. А відеоряд власних фото з осінніми пейзажами присутнім представила бібліограф Юлія Савва. На фоні чудових пейзажів звучали нові осінні поезії Антоніни Григоренко.

Потім ведучі розповіли цікаві історії святкувань днів народжень в різних країнах. Особливо зворушливою і незвичною була визнана канадська традиція мастити кінчик носа іменинника маслом, щоб невдачі хапали за слизький ніс, сковзали і тікали. Також цікавою і пізнавальною стала історія створення  славнозвісного гімну дня народження  «Happy birthday to you»! Тож нам слід дякувати сестрам – вчителькам із Кентуккі. Адже вони у 1893 році склали пісню, якою вітали іменинників. На сьогодні, як свідчить Книга рекордів Гіннеса, – це найпопулярніша пісня у світі!

На свято з привітаннями у супроводі живої музики від вправного акордеоніста та солодощами завітали члени благодійного фонду «Сарока» та громадської організації « ЦеГрін  Південь».

         Осінніх іменинників вітали добрим словом, гарними побажаннями , піснями та чаєм із святковим тортом. Цю традицію члени клубу «Ще не вечір» запропонували  зробити традиційною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *