Урок-екскурсія до бібліотеки «Книги шукають друзів»

       У сучасному світі, незважаючи на велике різноманіття електронних ресурсів, книга та бібліотека залишаються невід’ємною складовою в отриманні необхідної інформації. Саме друкована книга була, є і залишиться найціннішим скарбом людства і невичерпним джерелом знань .

А про те, що книга найкращий порадник і друг знають, навіть, наймолодші. Щоб ознайомитися з книжковими скарбами дитячої бібліотеки міста, учні 3-Б класу ЗОШ №11 разом з класоводом  Тетяною Анатоліівною Халаимовою  заздалегідь повідомили бібліотечних працівників про  бажання прийти на екскурсію до книгозбірні.

І,нарешті,15 листопада в Первомайській міській дитячій бібліотеці-філії №2 відбувся урок-екскурсія на замовлення під назвою «Книга шукає друзів».  Основна мета заходу-ознайомлення дітей з бібліотекою, пропагування дитячої літератури, залучення учнів до читання книг, формування читацьких інтересів молодших школярів, виховання любові та бережливого  ставлення до книги.

Під час оглядово-пізнавальної екскурсії учасники мали змогу ознайомитися з усіма відділами дитячої книгозбірні, новими книжками, тематичними  полицями, виставками літератури, періодичними виданнями, дізнатися про правила користування бібліотекою та її послуги.

Школярі уважно слухали розповідь бібліотекара Тетяни Романчук про діяльність міської дитячої книгозбірні та про історію найдревніших і сучасних бібліотек, про величезне значення і роль книги в житті людини.  Цікавим доповненням до екскурсії стала бліц-вікторина «Чи уважний ти читач?» Діти ділилися враженнями про свої улюблені книги, пригадували прислів’я та приказки про книгу, активно задавали питання ведучій і цікавилися літературними новинками, переглянули відеоролики «Книжкові мандри» та  «Відкриваємо світ з бібліотекою».

Приємною несподіванкою для присутніх стала організована фахівцями бібліотеки  книжкова виставка-айстопер «Книжкові вітамінки для кожної дитинки». Юні книголюби із зацікавленістю знайомилися з книжковими експонатами представленими на виставці. Завдяки змістовному дозвіллю у бібліотечному просторі діти отримали позитивні емоції, покращили навички спілкування та поповнили багаж необхідних знань.

Захід пройшов в дружній, веселій атмосфері і залишив по собі багато приємних спогадів. Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачем дитячої бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.

Тетяна Романчук, завідуюча міською дитячою книгозбірнею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *