Відлунав щорічний міський фестиваль естрадного мистецтва “Молодіжний зорепад”

15 листопада 2018 року в приміщенні Первомайської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова відбувся щорічний міський фестиваль естрадного мистецтва «Молодіжний зорепад» з нагоди святкування Міжнародного дня студента. Учасниками фестивалю стала обдарована молодь міста.

На заході були присутній начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.М.Романов, який привітав студентів зі святом, висловивши теплі та щирі побажання міцного здоров’я, миру, злагоди та відмінних успіхів у навчанні та вручив стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів за особливі успіхи у навчанні та високий рівень навчання. Також, зі святом присутніх привітала декан інженерно-економічного факультету І.О.Жувагіна та побажала наснаги, успіхів та досягнень у навчанні.

Під час заходу глядачі насолоджувались яскравими концертними номерами учасників фестивалю. Концертна програма, що складалась, загалом, із 27 номерів, просто вражала своєю різноманітністю. В фестивалі прийняло участь представники студентської та учнівської молоді, вихованці дитячих музичних шкіл міста та хореографічні колективи. Захід пройшов в позитивній, дужній та невимушеній атмосфері, вкотре довівши, що молодь нашого міста найвинахідливіша та найталановитіша.

Після концертної частини начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту вручив всім учасникам пам’ятні подарунки за участь у фестивалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.