Майстер-клас у дитячій художній школі

Викладач ІІ категорії Олена Дмитрівна Смольнікова провела майстер-клас «Виготовлення фруктів та овочів в техніці орігамі». Мета майстер-класу – збагачення емоційно-естетичного досвіду учнів, формування потреби у творчій самореалізації та духовно-естетичному самовдосконаленні, формування поваги до культурної спадщини країн світу. В заході брали участь діти різного віку (старші та молодші класи).

Спочатку викладач познайомила присутніх з історією виникнення давньої техніки складання паперу – «Орігамі». Ця техніка виникла в Японії, майже одразу після появи паперу.

В орігамі використовуються небагато різних згинів, але вони можуть бути скомбіновані багатьма способами й утворювати дуже складні фігури. На майстер-класі викладач показала, як виготовити звичайний гарбуз з одного цілого листа паперу. На основі базової форми для гарбуза можна скласти також кавун або інші овочі чи фрукти для цього потрібно лише змінити колір. Паперові гарбузики можна використати як декор для оселі.

По закінченню заходу всі були задоволені результатом, отримали не тільки моральне задоволення, але й доторкнулися до прекрасного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *