Свято першокласника

Прийшла осінь і традиційно на початку листопада  в дитячій музичній школі № 2 пройшло улюблене для першокласників свято “Посвята в музиканти” (ведуча Н.М. Бабіна).

В цьому навчальному році школа прийняла в свою сім’ю музикантів 21  першокласника.

Хто сказав, що у першому класі можна побувати лише раз у житті? В музичній школі № 2  3 листопада учні знову стали першачками. 1 вересня  вони переступили  поріг закладу, ще нічого не знаючи про музику, а зараз  вони  вже навіть навчилися співати, грати, записувати ноти.

Свято пройшло в піднесеному, мажорному настрої. Зі словами привітання до присутніх звернулася директор школи Іванова М.О,  та побажала дітям успіхів, наснаги і відмінних оцінок. Далі відбулась імпровізована вистава підготовлена викладачем та організатором свята Бабіною Н.М., за участю Фіксіка (Сігаєнко Марії),  який розповідав про музичні інструменти, а кращі маленькі вихованці отримали можливість вперше виступити на сцені: це  Сігаєнко Марія, Хлюстова Марія, Берегеля Єлізавета, Кіданова Анастасія, Шпільова Світлана (сольний спів), Гетьман Кирило, Кадук Богдана               (гітара), Микитюк Юліана (синтезатор), Вітович Злата ( фортепіано) та інші.

Для першокласників, що тільки починають творчу стежину, виступили трохи доросліші учні школи, які навчаються на духовому відділі, а це Самофал Данило та  Цуркан Арсеній.

Крім того, учні-початківці взяли участь в гумористичних сценках про життя в музичній школі. Наприкінці першокласники отримали медаль першокласника ДМШ № 2  та солодкий  подарунок.

Свято скінчилося, а попереду довгі, і зовсім нелегкі кроки до пізнання Світу Музики, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі і батьки. Хочеться побажати першокласникам любити музику, розуміти її зміст, “дружити” з композиторами, вивчати їхню творчість та піклуватися про свій музичний інструмент.

Нехай завжди лунає навколо радісний дитячий сміх, звучить чарівна музика та зростають юні таланти Первомайщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *