Тренінг для співробітників Первомайської міської бібліотеки

У рамках Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності, що в 2018 році проходить з 24 по 31 жовтня, у Первомайській міській бібліотеці проведений комп’ютерний тренінг для співробітників.

Мета заходу – підвищення медіаграмотності бібліотечних працівників. Присутні вдосконалили свої знання та вміння з використання сучасних інформаційних технологій та програмного забезпечення, розширили можливості користування інформаційними ресурсами всесвітньої мережі Інтернет. Зокрема, навчилися на практиці здійснювати пошук необхідних медіафайлів та отримувати доступ до контенту (музики, відео, котрі часто бувають необхідні для супроводу бібліотечних заходів); а також створювати власний медіаконтент: презентації у форматі слайдшоу із текстовим, музичним та анімаційним супроводом; опанували вміння працювати із файлами у форматі PDF.

На завершення заходу було презентовано новий сайт Первомайської міської бібліотеки на міжнародній платформі wordpress.com, який нещодавно створений співробітниками бібліотеки та наразі наповнюється контентом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *