Святкові концерти В ДМШ №2

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли музиканти всього світу святкують День музики.

Міжнародний день музики – це свято для співаків і музикантів, для композиторів, учителів музики та викладачів консерваторій, студентів та учнів музичних навчальних закладів, але його можуть відзначати і, просто, всі любителі музики.

Сьогодні музика здатна хвилювати наші почуття і надавати сильний вплив на наші емоції. Музика нам необхідна і вона не старіє. Сьогодні існує велика кількість різноманітних музичних жанрів. До основних з них відносяться: класична та  народна музика, блюз, духовна музика, джаз, кантрі, рок, поп, шансон, електронна музика, реггі, реп, романс тощо.

Мабуть, людей, абсолютно байдужих до музики, знайдеться зовсім небагато. Талановитим композиторам за допомогою музики вдається виражати стан своєї душі. Їх імена назавжди вписані в історію.

Святковий концерт відбувся і в Дитячій музичній школі №2. Учні читали вірші про музику,  грали улюблені мелодії та пісні.

Ну а через тиждень,  в залі зібрався весь педагогічний колектив, де учні підготували чудові концертні номери й привітання до Дня вчителя. Як завжди були яскраві виступи лауреатів конкурсів Пелеха Родіона, Горгули Нікіти, Лопушанської Анни, Шудри Софії, Вергелес Анастасії, Літвінова Тимофія та підростаючого покоління:  Брушковської Валерії, Самофала Данила, Загородньої Вікторії, Лозовацького Єгора,  Трохімчук Василіси, Франко Марини та інших.

Концерти пройшли на високому рівні, а всі слухачі вийшли з залу з чудовим настроєм та  найкращими побажаннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *