Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького

З метою вшанування спортивних досягнень, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в місті Первомайську 22-23 вересня 2018 року на стадіоні управління освіти міської ради ім.Л.Г.Кривицького відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з футболу на Кубок пам’яті Заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська Л.Г. Кривицького серед юнаків 2007-2008 р.н.

На заході були присутні міський голова Л.Г.Дромашко, директор ДЮСШ управління освіти міської ради С.В.Паламарчук, член виконавчого комітету міської ради Цимбалюк Р.Т., начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Є.М.Романов, головний суддя змагань К.Д.Доценко.

Під час урочистого відкриття міський голова Л.Г.Дромашко привітала учасників змагань та побажала спортсменам перемог, гарного спортивного настрою.

Присутні вшанували пам’ять Леоніда Григоровича хвилиною мовчання та делегація юних футболістів поклала квіти до меморіальної дошки знаменитого тренера.

Цього разу до Первомайська з’їхалися 9  футбольних команд з міста Херсона, Первомайська, Миколаєва, Южноукраїнська, Одеси.

Змагання проходили протягом двох днів за «коловою» системою. Команди були розподілені на дві підгрупи, переможці з кожної підгрупи потрапляли до фіналу.

Переможцями турніру за підсумками двох ігрових днів стала команда ДЮСШ-11-2 з міста Одеси, ІІ сходинку п’єдесталу пошани вибороли футболісти ДЮСШ-11-1 з міста Одеси. ІІІ місце здобули футболісти ДЮСШ міста Первомайська.

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, перехідним кубком, а також команди, які зайняли призові місця отримали фінансову нагороду від члена виконавчого комітету Цимбалюка Р.Т. Кращим гравцям були вручені цінні подарунки. Від спонсорів турніру кожна команда отримала солодощі.

Організатори турніру висловлюють вдячність міській владі, федерації футболу Миколаївської області та спонсорам турніру за надану фінансову та організаційну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *