Туристичний похід в Карпати

Щороку Первомайський туристичний клуб «Романтик» проводить Туріаду “Карпати”. Туріада проводиться з метою популяризації та розвитку пішохідного туризму, оздоровлення населення, знайомства з визначними пам’ятками Карпат, виконання розрядних вимог по туризму.

Цей рік не був винятком.

З 08-16.08.2018 року був здійснений пішохідний похід І категорії складності, в складі Горюнова Миколи Павловича – керівника, учасники: Вишницька Наталя, Бачинська Роксана, Вітенко Роман.

Почався похід в Яремче. На маршруті були перевали, броди, водоспади були сходження на гору Бабин Погар (1478 м), на хребет Синяк з вершинами Малого Ґорґана (1592м) і Синяк (1665 м), гору Явірник (1467м). Крім адреналіну при сходженні милувалися чудовими панорамами на сусідні гори, на ліси у їх підніжжя і на гірськолижний курорт Буковель. Закінчили похід, де і почали в Яремче. Збираємося на наступний рік повторити, але по іншому маршруту.

Підготовка до походу проводиться цілий рік. У приміщенні туристичного клубу «Романтик» є тренажерний зал. В зимові місяці працює школа туризму. З квітня по жовтень проводяться навчання і змагання з орієнтування, з техніки пішохідного та гірського туризму. Так і в цьому році 08-09 вересня 2018 року на Громових Скелях в урочищі Дубова Балка в с. Грушівка будуть проводитися змагання з техніки гірського туризму. Запрошуємо всіх бажаючих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *