Фестиваль ігрових програм «Гра скликає друзів»

Протягом двох тижнів червня проводився міський фестиваль ігрових програм «Гра скликає друзів», ініціатором якого виступила Первомайська міська централізована бібліотечна система.

Мета Фестивалю: відродження, збереження і розвиток українських народних традицій; формування інтересу до народної гри; популяризація традиційних народних ігор, кращих зразків народної творчості;  залучення широкого кола школярів до вивчення фольклору.

Завдання Фестивалю : відродження та впровадження народних ігор та забав у практику роботи; підвищення якості і розвиток нових форм ігрового розважального дозвілля;
удосконалення прийомів активізації аудиторії; використання різноманітних художньо-виразних засобів у проведенні розважально-ігрових програм; поповнення репертуару змістовними сюжетно-ігровими сценаріями, програмами та композиціями; оновлення змісту тематичних сюжетно-ігрових програм.

Фестиваль проводився в пришкільних таборах відпочинку та міському таборі відпочинку «Гард».  На жаль у фестивалі взяли участь не всі пришкільні табори і не всі звернули увагу на мету і завдання фестивалю.

Та все ж варто відмітити активних учасників, які провели ігрові програми  в таборах відпочинку.

Найкращу ігрову програму підготували вихователі зі своїми учнями із пришкільного табору загальноосвітньої школи №5. Вони дотримались всіх норм, викладених у Положенні. В ігровій програмі «З Україною в серці» -автор Ольга Ігорівна Мещерякова – взяли участь всі діти табору відпочинку і всі вихователі. Були підготовлені ігрові станції, на яких діти вивчали українські народні ігри.

У пришкільному таборі загальноосвітньої школи №12 пішли іншим шляхом. Вони провели свій відбірковий тур, у якому взяли участь всі загони. А переможці показали ігрову програму «Ігри на вигоні» автор  Аліна Петрівна Подлісецька.

Слід відмітити прекрасну підготовку до показу ігрової програми «Спортивний фестиваль» в пришкільному таборі загальноосвітньої школи №11. Начальник табору Ірина Олександрівна Шевчик забезпечила все необхідне не лише для своїх вихованців, але й для гостей із табору відпочинку загальноосвітньої школи №2, які показали «Козацькі забави»  автор Ірина Олегівна Славінська.

Хочу подякувати за участь у Фестивалі також учасникам пришкільних таборів загальноосвітньої школи №3 (Людмила Миколаївна Притиковська ) та загальноосвітньої школи №4 (Наталія Анатоліївна Пасічник та Неля Григорівна Корабліна).

Особливо хочу подякувати працівникам ДЮЦНВ Ксенії Миколаївні Іщенко , яка провела дві ігрові програми в таборі відпочинку «Гарт» та Наталії Дем’янівні Капапцині, за допомогу в організації фестивалю, а також бібліотекарю міської дитячої бібліотеки Тетяні Володимирівні Романчук , організатору двох ігрових програм.

Отже

I місце присуджується вихованцям пришкільного табору загальноосвітньої школи №5

II місце –вихованцям пришкільного табору загальноосвітньої школи №12

III місце – вихованцям пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл №2 та №11

Дякуємо всім учасникам! Сподіваємось, що Фестиваль ігрових програм «Гра скликає друзів» стане традиційним та вже наступного року збере кращих “ігровиків” навчальних закладів міста на справжнє свято дитинства і розваг!

В.о. директора Первомайської міської ЦБС А. Григоренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.