ЗМАГАЮТЬСЯ  ПРАЦІВНИКИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  

15 червня на стадіоні ДЮСШ управління освіти міської ради відбулась міська спартакіада серед працівників охорони здоров’я, присвячена Дню медичного працівника.

На урочистому відкритті спартакіади учасників вітали: Павло Мамотенко – депутат міської ради,  Ольга Присяжнюк – директор медичного коледжу, Сергій Поляков – голова Первомайської міської організації ФСТ «Спартак».

В урочистом у відкритті також прийняли участь Світлана Фролова – депутат міської ради, Євген Романов – начальник відділу у справах молоді,фізичної культури та спорту управління культури,національностей,релігій,молоді та спорту міської ради та Людмила Марущак – голова профспілкового комітету працівників охорони здоров’я Первомайського району.

Після привітань представники  команди Первомайського медичного коледжу, переможці спартакіади 2017 року,  підняли Державний прапор України Головний суддя спартакіади Євгеній Ластівка  ознайомив учасників з програмою Спартакіади. В міській спартакіаді  приймали участь  4 колектива, це Первомайський медичний коледж, Центральна районна лікарня, КП «Первомайський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та Первомайська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги. Спортсмени змагались у 4-х видах спорту: настільний теніс,стрільба з пневматичної гвинтівки, шашки, дартс.

Перше  місце з настільного тенісу завоювала команда медичного коледжу,  друге місце у спортсменів центральної районної лікарні, третє місце у команди КП «ПРЦПМСД».  Перемогу із шашок святкували спортсмени  КП «ПРЦПМСД», друге місце у спортсменів медичного коледжу, а 3 місце завоювали спортсмени  центральної районної лікарні. У змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки перемогли спортсмени медичного коледжу, друге місце зайняли представники КП «ПРЦПМСД», третє у спортсменів центральної районної лікарні. Чемпіонами з дартсу стала команда центральної районної лікарні, 2 місце у спортсменів  КП «ПРЦПМСД», 3 місце у представників медичного коледжу. У загальному заліку перше загальнокомандне  місце в міській спартакіаді працівників охорони здоров’я зайняла  збірна команда  КП «Первомайський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (головний лікар Тетяна Примак, яка стала чемпіонкої з дартсу). На другому місці команда медичного коледжу (директор Ольга Присяжнюк). На третьому місці команда працівників центральної районної лікарні (головний лікар Віктор Готка).  На жаль команда станції екстреної (швидкої) медичної допомоги приймала участь у неповному складі.

Переможці  та призери спартакіади були нагороджені кубками,  грамотами та медалями  управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради та Первомайської міської організації ФСТ «Спартак» .

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *